Pierwsze nagrody dla Niedźwiadkowa zdobyte!

W dniu 17. września w Dworku Gościnnym w Szczawnicy odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Jakości FIRMA NA MEDAL 2021, przyznawanych przez Quality Institute. Była to II edycja ogólnopolskiego konkursu, w którym NIEDŹWIADKOWO zdobyło aż dwie nagrody!

Jako JEDYNA firma w Polsce z branży edukacyjnej zostaliśmy wyróżnieni za NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ naszych usług, kierowanie się w działaniach rynkowych postawą „wszystko dla klienta” oraz takie wartości jak: uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność społeczna.

Dodatkowo otrzymaliśmy wyróżnienie TOP FIRMA NA MEDAL 2021, które otrzymują Laureaci Konkursu wyróżnieni najwyższą liczbą punktów spośród wszystkich firm ocenionych w edycji.

Niezmiernie cieszy także fakt, że Language of Change – szkoła prywatna, która na co dzień wspiera nas kompleksowo w realizacji programu trójjęzyczności także została wyróżniona w plebiscycie.

Jesteśmy niezwykle dumni mogąc szczycić się tak prestiżowym wyróżnieniem! Serdecznie dziękujemy za zaufanie i obiecujemy bronić tytułu FIRMA NA MEDAL, najlepiej jak potrafimy!

Złotą listę laureatów, potwierdzającą przyznanie certyfikacji można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://firmanamedal.pl/strona-21

AUT. NICOLE CIEPLIK, DYREKTOR /NIEDŹWIADKOWO/

Przewiń do góry