Strefa Rodzica

WYPRAWKA

Poniżej udostępniamy Państwu listę rzeczy, wchodzących w skład WYPRAWKI DLA NIEDŹWIADKA. Każdy element powinien być opisany imieniem i nazwiskiem Malucha.


Przypominamy, że placówka nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie/zgubienie jakichkolwiek elementów należących do Dziecka – personel jednak stara się zwracać bardzo dużą uwagę na odkładanie rzeczy na miejsce, nie wymienianie się oraz pilnowanie – w ten sposób uczymy Podopiecznych szacunku do rzeczy materialnych oraz dbania o nie.

WYPRAWKA DLA NIEDŹWIADKA W WIEKU 1-3 LATA

WYPRAWKA DLA NIEDŹWIADKA W WIEKU 3-5 LAT

REGULARNY FEEDBACK O POSTĘPACH

Średnio co 3 miesiące każdy Rodzic otrzymuje pisemny feedback o postępach swojego Dziecka. Arkusz obserwacji zawiera najistotniejsze informacje o rozwoju Niedźwiadka, uwzględniając opinię Wychowawcy oraz nauczycieli-językowców. Zwracamy uwagę zarówno na:

  • umiejętności twarde (posługiwanie się sztućcami, rozwój motoryki dużej i małej, skupianie się itp.)
  • umiejętności miękkie (relacje z rówieśnikami, rozwój psychiczny itp.)
  • język (przyswajanie języka ojczystego i obcego)

 

Dodatkowo dwa razy w roku odbywają się konsultacje indywidualne, podczas których do dyspozycji Rodziców jest cały personel Niedźwiadkowa.

APLIKACJA NA TELEFON

W Niedźwiadkowie korzystamy z aplikacji LiveKid, która umożliwia całodobowy (24-7) kontakt z placówką. Dla Rodziców dostępne są m.in. opcje planowania obecności i nieobecności Dziecka, wysyłanie wiadomości do wszystkich pracowników, otrzymywanie natychmiastowych powiadomień o pogorszeniu stanu zdrowia Dziecka czy możliwość przesłania zdjęć z aktywności w trackie dnia.

Ponadto wdrożony jest także system do zamawiania posiłków obsługiwany z pozycji telefonu komórkowego. Rodzice mają codziennie do wyboru aż 7 diet (klasyczna, wegańska, wegetariańska, bezglutenowa, bezjajeczna, bez wieprzowiny, bezmleczna), możliwość odwołania posiłków: codziennie do 6.00 (także w niedzielę) oraz bieżący dostęp do rachunków.

Tutaj można zapoznać się z przykładowym menu tygodniowym.

PRZEWODNIK

Każdy Rodzic otrzyma od nas PRZEWODNIK w formie pdf., źródło wszystkich informacji, materiałów, wskazówek. Nasz autorski Przewodnik został stworzony z myślą o Rodzicach, aby w jednym miejscu zebrać wszystkie niezbędne zagadnienia i dzięki niemu ułatwić start, nie tylko Niedźwiadkom.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Rodziców na temat naszej placówki OPINIE