Nasz zespół

Na co dzień jesteśmy zespołem różnych narodowości i uważamy, że jest to jedno z najlepszych doświadczeń. Uczymy się od siebie nawzajem i wnosimy nową jakość – dokładnie taką, jaką sami chcielibyśmy otrzymać. Cała nasza kadra jest przeszkolona w zakresie pracy z dziećmi, pochodzącymi z różnych kręgów kulturowych.

Nicole Cieplik

Absolwentka Wydziału Chemii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, pedagog, certyfikowany Trener Wspomagania Placówek Oświatowych MEN, autorka programów nauczania. Twórca i prowadząca programy wspierające międzynarodowe szkoły i przedszkola w budowaniu strategii dydaktycznych od podstaw. W prowadzeniu placówki stawia na najwyższą jakość i ciągłe doskonalenie.

Monika Rozwadowska

Absolwentka Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunkach: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, edukacja dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz praca socjalna. Koordynator ds. pedagogicznych - nadzoruje przebieg i jakość zajęć edukacyjnych oraz wszelkich wydarzeń. Z Najmłodszymi pracuje od 2016 roku. Zawsze uśmiechnięta i spokojna, doskonale rozpoznaje dziecięce emocje. Z niezwykłą cierpliwością wprowadza Maluchy w nowe otoczenie i uczy samodzielności.

Agnieszka Gabiec

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z animacją społeczno-kulturową. Specjalistka ds. administracyjnych - odpowiada za obieg dokumentów, obsługę administracyjną placówki, a także prowadzenie social mediów oraz strony internetowej. To właśnie spod Jej ręki wychodzą nasze grafiki i plakaty promocyjne. Często także wspiera w roli fotografa - dzięki niej Dzieci mają piękne pamiątki z różnych wydarzeń, w których biorą udział.

Dorota Łobaczewska - Sobecka

Pełni funkcję Opiekuna Placówki – koordynuje prace organizacyjne, wyżywienie Dzieci, kontakt z dostawcami oraz troszczy się o gości naszego wyjątkowego miejsca. Zawsze świetnie przygotowana, chętnie odpowie na wszystkie pytania i dopatrzy najdrobniejszego szczegółu. Posiada oficjalne kwalifikacje zawodowe z zakresu opieki nad dziećmi w nurcie rodzicielstwa bliskości oraz NVC. To właśnie ta osoba najpewniej otworzy Państwu drzwi Niedźwiadkowa i zaprosi do środka.

Milena Bartnik

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie na kierunku psychologia. Z dziećmi pracuje od 2020 roku. W pracy z Najmłodszymi stawia na budowanie pewności siebie oraz rozwijanie kreatywności, wykorzystując przy tym gry edukacyjne oraz naukę poprzez zabawę. Posiada kwalifikacje z zakresu wprowadzania pozytywnej dyscypliny oraz ochrony zdrowia psychicznego dzieci.

Monika Szałańska

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pracą socjalną oraz polityka społeczna. Od 2005 roku aktywny nauczyciel w placówkach zarówno prywatnych, jak i państwowych. Podczas pracy z Najmłodszymi stawia na samodzielność i kreatywność w zabawach twórczych oraz artystycznych. Posiada kwalifikacje z zakresu pracy z dziećmi niedosłyszącymi (posługującymi się językiem migowym).

Dominika Tarmas

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia polska ze specjalizacją logopedyczną. Od 2015 roku pracuje z dziećmi oraz młodzieżą. Czas zabawy organizuje w sposób kreatywny, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego Malucha. Posiada umiejętność grania zarówno na pianinie, jak i gitarze. W Niedźwiadkowie prowadzi także zajęcia z zakresu logopedii oraz instrumentalne.

Aleksandra Samek

Nauczycielka salsy i baletu. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku stosunki międzynarodowe. Od ponad dwóch lat aktywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą, ucząc tańca i tenisa ziemnego. Pasjonuje się disco dance oraz jazzem. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje w zakresie sportowym. Wprowadza Niedźwiadki w świat tańca poprzez zabawę i naukę prostych choreografii.

Wilder Andrey Luis Robago

Nauczyciel języka hiszpańskiego. Absolwent Universidad la Sabana, Universidad Pontificia Bolivariana - Interlat oraz Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego w Warszawie na kierunkach dziennikarstwo, socjologia z komunikacją oraz pedagogika. Pracuje w placówkach publicznych oraz prywatnych, ucząc dzieci i młodzież na każdym etapie edukacyjnym. W pracy z najmłodszymi stawia na rozwijanie umiejętności zespołowych, aby budować od najwcześniejszych lat kompetencje interpersonalne, wykorzystując przy tym także nowe technologie.

Tarun Devrani

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Narodowego Instytutu w Indiach na kierunku: Forest Information Technlogy oraz Life Sciences. Od ponad dwóch lat aktywny nauczyciel dzieci i młodzieży w międzynarodowych szkołach w Polsce. Asystent akademicki w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystki. Certyfikowany instruktor tańca oraz jogi i mindfulness.