Nasz zespół

Na co dzień jesteśmy zespołem różnych narodowości i uważamy, że jest to jedno z najlepszych doświadczeń. Uczymy się od siebie nawzajem i wnosimy nową jakość – dokładnie taką, jaką sami chcielibyśmy otrzymać. Cała nasza kadra jest przeszkolona w zakresie pracy z dziećmi, pochodzącymi z różnych kręgów kulturowych.

Nicole Cieplik

Absolwentka Wydziału Chemii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, pedagog, certyfikowany Trener Wspomagania Placówek Oświatowych MEN, autorka programów nauczania. W trakcie oficjalnej certyfikacji z zakresu seksuologii dziecięcej. Twórca i prowadząca programy wspierające międzynarodowe szkoły i przedszkola w budowaniu strategii dydaktycznych od podstaw. W prowadzeniu placówki stawia na najwyższą jakość i ciągłe doskonalenie. Duży nacisk kładzie na podejście merytoryczne i rzeczowe do wszelkich zagadnień. Wierzy, że otwartość i akceptacja rosną proporcjonalnie do zdobywanej świadomości i wiedzy, co też stara się przekazać w swojej pracy.

Monika Rozwadowska

Absolwentka Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunkach: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, edukacja dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz praca socjalna. Koordynator ds. pedagogicznych - nadzoruje przebieg i jakość zajęć edukacyjnych oraz wszelkich wydarzeń. Z Najmłodszymi pracuje od 2016 roku. Zawsze uśmiechnięta i spokojna, doskonale rozpoznaje dziecięce emocje. Z niezwykłą cierpliwością wprowadza Maluchy w nowe otoczenie i uczy samodzielności.

Agnieszka Gabiec

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z animacją społeczno-kulturową. Specjalistka ds. administracyjnych - odpowiada za obieg dokumentów, obsługę administracyjną placówki, a także prowadzenie social mediów oraz strony internetowej. To właśnie spod Jej ręki wychodzą nasze grafiki i plakaty promocyjne. Często także wspiera w roli fotografa - dzięki niej Dzieci mają piękne pamiątki z różnych wydarzeń, w których biorą udział.

Dorota Łobaczewska - Sobecka

Pełni funkcję Opiekuna Placówki – koordynuje prace organizacyjne, wyżywienie Dzieci, kontakt z dostawcami oraz troszczy się o gości naszego wyjątkowego miejsca. Zawsze świetnie przygotowana, chętnie odpowie na wszystkie pytania i dopatrzy najdrobniejszego szczegółu. Posiada oficjalne kwalifikacje zawodowe z zakresu opieki nad dziećmi w nurcie rodzicielstwa bliskości oraz NVC. To właśnie ta osoba najpewniej otworzy Państwu drzwi Niedźwiadkowa i zaprosi do środka.

Milena Bartnik

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie na kierunku psychologia. Z dziećmi pracuje od 2020 roku. W pracy z Najmłodszymi stawia na budowanie pewności siebie oraz rozwijanie kreatywności, wykorzystując przy tym gry edukacyjne oraz naukę poprzez zabawę. Posiada kwalifikacje z zakresu wprowadzania pozytywnej dyscypliny oraz ochrony zdrowia psychicznego dzieci.

Patrycja Pietrak

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Z Dziećmi pracuje od 2018 roku w placówkach multijęzycznych. Ciepła, miła oraz niezwykle zaangażowana w budowanie zdrowych relacji z Podopiecznymi i Rodzicami. Z wielkim sercem podchodzi do każdego Malucha, tworząc spokojną i bezpieczną atmosferę do poznawania otaczającego świata. Prowadzi Najmłodszych w oparciu o zasady pozytywnej dyscypliny oraz Porozumienia bez Przemocy, wierząc, że jasna i zdrowa komunikacja jest kluczem do spokojnego rozwoju.

Marta Tomaszewska

Od dwóch lat pełni stanowisko Wychowawcy w placówkach multijęzycznych. Pracując z Dziećmi zawsze wykazuje się ogromną dozą cierpliwości i ciepła. Pasjonuje się artyzmem. Niezwykle kreatywna i nastawiona na naukę poprzez sztukę. Zaangażowana w swoją pracę, łatwo nawiązuje kontakty zarówno z Dziećmi, jak i Rodzicami, tworząc atmosferę sprzyjającą rozwojowi i budowaniu poczucia bezpieczeństwa.

Aleksandra Samek

Nauczycielka salsy i baletu. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku stosunki międzynarodowe. Od ponad dwóch lat aktywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą, ucząc tańca i tenisa ziemnego. Pasjonuje się disco dance oraz jazzem. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje w zakresie sportowym. Wprowadza Niedźwiadki w świat tańca poprzez zabawę i naukę prostych choreografii.

Edith Jelagat

Absolwentka Moi University w Kenii na kierunku Bachelor of Arts with Education, English and literature. Od ponad dwóch lat mieszka w Polsce, gdzie pracuje w prywatnych placówkach przedszkolnych. Pełna entuzjazmu i pozytywnego nastawienia uczy Dzieci języka angielskiego z wykorzystaniem metody TPR (technika reagowania całym ciałem). Podczas swoich zajęć najczęściej wykorzystuje muzykę i taniec.

Allison Madrigal Delgado

Native speaker języka hiszpańskiego z Kostaryki. Absolwentka Costa Rica Institute of Technology. Z Dziećmi pracuje od 2019 roku, ucząc z wykorzystaniem zabaw stymulujących wszystkie zmysły. Często także przeplata elementy sportu i ruchu - posiada tytuł Champion in National Women's Basketball. W pracy z Najmłodszymi stawia na rozwijanie umiejętności zespołowych, aby budować od najwcześniejszych lat kompetencje interpersonalne, wykorzystując przy tym także nowe technologie.

Tarun Devrani

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Narodowego Instytutu w Indiach na kierunku: Forest Information Technlogy oraz Life Sciences. Od ponad dwóch lat aktywny nauczyciel dzieci i młodzieży w międzynarodowych szkołach w Polsce. Asystent akademicki w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystki. Certyfikowany instruktor tańca oraz jogi i mindfulness.