Ale kiedy?? – zajęcia w naszej placówce

Często Rodzice są zdziwieni naszym rozbudowanym programem nauczania. Zdecydowanie przypomina on „szkolny” plan zajęć. Dokładnie taka była idea, kiedy /Niedźwiadkowo/ rozpoczynało swoją działalność – wierzymy, że funkcjonowanie podobnie do szkoły zapewni większe bezpieczeństwo i rozwój Dzieciom, a także mniejszy „szok” dla Rodziców przy wejściu na wyższy poziom edukacyjny.

Wciąż jednak spotykamy się z niedowierzaniem, kiedy Rodzice dowiadują się, że mamy jeszcze czas na inne zajęcia niż językowe. Słyszymy:

– Ale kiedy??

Dobrze skonstruowany plan zajęć zmieści wszystko! Trójjęzyczność jest stała, nauczyciele towarzyszą Niedźwiadkom przez cały dzień, dzięki temu Maluchy mają stały kontakt z językiem i jest on dla nich tak naturalny, jak podwieczorek i pora drzemki 😉

Oprócz realizowania programu profesjonalnej szkoły językowej Language of Change, w naszej placówce Dzieci mają szereg zajęć, które ćwiczą ich kompetencje kluczowe.

W tygodniowym harmonogramie znajdziemy:

– zajęcia logopedyczne,
– salsę,
– balet,
– zajęcia instrumentalne,
– zajęcia z IT.

Wszystkie lekcje są bezpłatne lub w ramach czesnego, odbywają się w godzinach standardowej pracy i uczestniczą w nich wszystkie Dzieci.

Oczywistym jest także to, że CODZINNIE Dzieci pokonują na swoich niedźwiedzich łapkach 3,5 km, dzielnie maszerując podczas spaceru po zielonej części Mokotowa (a Dzieci niechodzące korzystają z ogrodów).

Reasumując: mamy czas na dobrą zabawę, naukę, spacer, zbilansowane posiłki oraz odpoczynek!

DLA CHCĄCEGO – NIC TRUDNEGO!

Zapraszamy do poznania nas bliżej! 🙂

aut. Nicole Cieplik, DYREKTOR /NIEDŹWIADKOWA/

Przewiń do góry