Poznaj nas

Historia zaczęła się dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, wśród łąk, pagórków i lasów… żyła tam sobie mała dziewczynka. Od zawsze jej wielkim marzeniem było zostać Panią Nauczycielką. Uczyła misie, lalki i wystawiała oceny w starannie przygotowanym dzienniku lekcyjnym. Idąc do szkoły, spotykała na swojej drodze Wróżki leśne – prawdziwe Czarodziejki, które odpowiednio naprowadzały ją na właściwie dróżki, wspierały najlepiej rozwinięte umiejętności, motywowały i pilnowały, aby powoli realizowała swoje plany. Jak to czasem bywa z planami – lubią się zmieniać i komplikować. Wiedzą o tym wszyscy dorośli. Bajka przybrała bardziej przyziemne krajobrazy i rozwinęła się nieco inaczej. Wtedy na jej drodze pojawiła się  Matka Chrzestna. Nie posiadała ona jednak magicznej różdżki i zaklęć, za pomocą której zaczarowała rzeczywistość. Pomogła za to uwierzyć, że warto sporządzić dokładny plan działania i spróbować zawalczyć o siebie i swoje marzenia, jednocześnie kreując przyszłość w zupełnie inny sposób.

Tą Dziewczynką jestem ja – Nicole. Zawsze marzyłam o tym, aby być Nauczycielem. Faktycznie się to udało. Miałam to szczęście, że uczyłam się w placówkach ze wspaniałą kadrą pedagogiczną. Spotkałam na swojej drodze prawdziwych Przewodników, od których otrzymałam wsparcie i wiedzę, za co jestem ogromnie wdzięczna. Chciałabym, aby wszystkie Maluchy miały takie możliwości, dlatego…

Dziś oddaję w ręce Rodziców i Dzieci Niedźwiadkowo – pierwsze w Polsce miejsce dla Maluchów, stworzone na wzór zachodnioeuropejskich placówek oświatowych, mieszczące się na warszawskim Mokotowie. Moim marzeniem jest, aby Dzieci otrzymywały dokładnie to, co ja – wiarę, że wszystko będzie ok i możliwość rozwoju po swojemu, z planem skrojonym na ich miarę, pomimo, że nie jest to tradycyjne podejście. Jestem przekonana, że realizacja programu trójjęzyczności i rozwijania kompetencji kluczowych, wspomogą Nas – dorosłych w niełatwym wychowywaniu młodych Europejczyków na miarę XXI wieku.

Z zamiłowania do wciąż zwiększającej się jakości stworzyłam miejsce dla Małych Ludzi, które łączy atmosferę bezpieczeństwa wraz z konkretnym pomysłem na naukę. Wierzę, że jasno skonstruowany plan, wzorowany na systemach edukacyjnych Niemiec, Francji, Belgii i Hiszpanii oraz przyjemna przestrzeń ułatwią wejście w ten wyjątkowy etap życia, tak istotny dla rozwoju każdego Malucha.

Dziękuję, że bierzesz Niedźwiadkowo pod uwagę przy wyborze miejsca dla Swojego Dziecka.

Wypełnij formularz i pozwól, że zaproszę Cię do poznania naszej przestrzeni w najbliższym czasie.

Do zobaczenia!
Nicole Cieplik

Przewiń do góry